«Зброя та безпека - 2018»: компанія «РОДА-КОМП`ЮТЕР» представила нову захищену комп’ютерну техніку.

13 жовтня 2018

З 09 по 12 жовтня 2018 р. У місті Києві відбулась XV Міжнародна спеціалізована виставка «Зброя та безпека‑2018», яка була організована в єдиному форматі з ХI Міжнародним авіакосмічним салоном «Авіасвіт‑ХХІ» та XVII Міжнародною спеціалізованою виставкою «Технології захисту/ПожТех‑2018». Вже кілька років поспіль виставка символічно проводиться напередодні Дня захисника України.

Під час проведення виставки, компанія «Рода-комп’ютер» представила українському споживачеві нову захищену техніку німецького виробництва. Унікальність представленої продукції полягає в тому, що вона призначена для експлуатації в бойових умовах, для установки на бронетехніку, працює в наднизьких температурних режимах. Основний асортимент – це захищені комп'ютери, ноутбуки, планшети, монітори, а також вироби, які можуть бути зібрані, виходячи з потреб замовника.

Сьогодні, українське  представництво «Рода-комп’ютер» німецької компанії Roda computer gmbh, активно працює над оснащенням української армії. Пристрої німецького виробника застосовуються у волонтерських та державних проектах з розробки спеціального програмного забезпечення. Зокрема, в зоні АТО оснащено понад сотню машин технікою, яка забезпечує підрозділи точною інформацією для ведення стрільби.

 

Довідка. Безпосередньо у виставці «Зброя та безпека2018» взяли участь 346підприємств, в тому числі 34іноземні компанії з 14країн світу (Польща, Чехія, Туреччина, Китай, Італія, ОАЕ, США, Німеччина, Люксембург, Хорватія, Австрія, Казахстан, Данія, Латвія). Учасники презентували продукцію в двох основних сегментах:
- озброєння та військова техніка для армії і правоохоронних органів
- зброя та супутня продукція для цивільного населення.