Технології дисплеїв

Компанія Roda багато уваги приділяє екранам, так як багатьом нашим клієнтам потрібно експлуатувати обладнання на відкритій місевості.

<Малюнок 1> читаність при різному рівні освітленості *

Так як інтенсивність відбитого світла збільшується, контрастність та яскравість зменшується. На малюнку 1 показано вплив відбитого світла на читаність екрану.

1. Освітленість цє загальний світловий потік, що падає на поверхню, на одиницю площі (одиниця виміру: люкс).

2. Освітленість в офісній будівлі становить близько 300 ~ 500 люкс (в залежності від відстані від джерела світла).

3. На відкритій місцевості може істотно відрізнятись залежно від погоди.

Останнім часом потреби розгорнути дисплеї військово-промислового класу на відкритому повітрі продовжують рости, промисловість також проявляє великий інтерес до досліджень, пов'язаних на сонячному світлі.

Читаність дисплея на сонячному світлі обладнання можна оцінити за такою формулою:

Коефіцієнт контрастності

ECR = 1 + (випромінюється світло / відбите світло)

Чим вище ККМ означає кращу чіткість під впливом сонячного світла. ECR 5 і вище вказує на те, що монітор читається при сонячному світлі.

Для поліпшення читаності на сонячному світлі потрібно збільшення яскравості.

Світлодіодні технологія можу збільшити яскравість від 200 ніт (CCFL) до 500 ніт до 1200 ніт (LED). Максимально яскравість з урахуванням сучасних технологій становить близько від 1200 до 1500 ніт; коли відбите світло знаходиться за межами 500 ніт, читаність буде незадовільною.

Зниження Відображення: Покриття

Відображення може бути зменшено за допомогою анти-відбивним покриттям на поверхні дисплея обладнання. Звичайні способи нанесення покриття, такі як занурення, відкладення випаровування, фізичного осадження з парової фази, і так далі, використовуються для зменшення відбиття світла. З них занурення використовується в Антибликовое скло виробництва комп'ютера в Roda.

 

Зниження Відображення: Світло Поляризація

Природне світло являє собою суміш різних джерел світла, таких як пряме сонячне світло, розсіюючи світло крізь хмари, заломлюючих вогні інших поверхонь і т.д., і як такий неполяризована, без певного напрямку. Hозроблена в Roda плівка реалізована для зменшення відбитого світла. Поляризатор має можливість відфільтрувати світло, дозволяючи лише конкретні спрямованого світла. Відфільтрований світло потім кругову поляризацію через лямбда-плівки 1/4. Отриманий в результаті кругової поляризації світла буде фільтруватися знову поляризатор, таким чином усуваючи відображення. Будь ласка, зверніться до малюнка 4 для ілюстрації.

 

ВИСНОВОК:

Читаність при сонячному світлі досягається за рахунок включення декількох методів, в залежності від доцільності такої реалізації. Складні дисплей, такі як сенсорні екрани, вимагає використання багатьох методів, описаних вище, для того, щоб досягти справжньої читаності при сонячному світлі.