MIL-STD 810

MIL-STD-810 - ряд стандартних параметрів для лабораторних випробувань військового стандарту США (United States Military Standard), що дозволяють визначити стійкість широкого переліку обладнання до всіляких впливів в неполевих умовах. Крім цього ці параметри дозволяють створювати устаткування для відтворення таких впливів.

Проходження випробувань за даним стандартом, а саме останній його версії - MIL-STD-810G, є необхідним для участі в замовленнях на поставку техніки і комплектуючих для Міністерства оборони США (Міністерство оборони) і НАТО. Як це часто буває, розроблена для потреб оборонної промисловості, стандартизація стала затребуваною і в комерційній діяльності (до абонентського радіозв'язного устаткування, наприклад для телефонів). Компанії працюють в будівництві, гірській здобичі, морському і авіа транспорті та інших сферах комерційної діяльності, пов'язаної з підвищеним ризиком для людей і устаткування, також користуються стандартом для закупівлі обладнання; стандарт затребуваний людьми ризикованих професій, екстремалами і туристами. Найчастіше в комерції зустрічаються 2 останні версії стандарту:

  • MIL-STD-810F;
  • MIL-STD-810G.

Цей стандарт встановлює технічні вимоги та правила випробувань на стійкість до впливу дощу, ударів, вібрації, пилу, вологості, соляного туману і екстремальних температур.

Як виявити, що комп'ютер дійсно відповідає стандарту MIL-STD 810

Потрібно задати декілька запитань постачальнику:

Які методи були використані при тестуванні?

Які параметри були перевірені?

Чи випробування були проведені незалежною випробувальною лабораторією?

Іншими словами, у нього є рівень технічної готовності (TRL) від 9?

Або звичайно, можна було б просто купити комп'ютер Рода-MilDef. Всі комп'ютерні платформи Roda MilDef сертифіковані для MIL-STD 810 незалежною третьою стороною. Крім того, Roda MilDef також має рекорд майже двох десятиліть перевіреної міцності. Користувачі знають, що наші Rocky і Panther успішно працюють в самих екстремальних умовах.